Rada Notování

Romana Balcarová – Rejka
Muzikantka, autorka mnoha písniček, v posledních letech zejména pro domovskou Hudbandu. Notování se Rejka zúčastnila ve III. až V. ročníku jako soutěžící, dále jako stálá divačka a fotografka. Rejka vládne tajemným dějům, kterým zbývající členové RN nerozumí. Proto je wemasterem těchto stránek. Členkou RN je od června 2009.

Honza Dobiáš
Publicista a moderátor, redaktor rubriky Táborový oheň v legendárním Mladém světě. Honza je vypravěčem poutavých příběhů a pamětníkem časů, kdy Malostranská Beseda byla téměř novostavbou. Členem RN je od června 2009, předtím byl několik let jeho příznivcem a v posledním roce častým hostujícím členem RN ve chvílích, kdy se rozhodovalo o soutěžících.

Olda Dolejš
Muzikant, autor mnoha písniček, kapelník skupiny Sekvoj, která, spolu s Cimburou, založila v r. 2000 hudebně-zábavný program Notování pod Vyšehradem. Olda byl v květnu 2003 iniciátorem změny Notování v soutěž. Sekvoj je dodnes patronkou soutěže a Olda předsedou RN ve chvílích, kdy se rozhoduje o soutěžících. Členem RN je od května 2003.

Emil Makal – Pinďa
Muzikant, člen skupiny Sekvoj a také již téměř legendárních pražských Smolařů. V roce 1971 stál u zrodu klubové scény v Malostranské besedě a dodnes pracuje v realizačních týmech několika velkých festivalů. Řádným členem RN se stal v únoru 2011, potom co od začátku VIII. ročníku s RN spolupracoval jako stálý host.
 
Pavlína Plchová – Bublina
Organizátorka, pořadatelka a inspicientka, která se uplatňuje nejen v Notování, ale i ve větších podnicích (Muzika, Amfolkfest, Zoo Praha atd.). Příležitostná publicistka, u nás též moderátorka a administrátorka soutěže. Bublina usiluje o to, aby Belmondo chodil vždy vzorně učesán a oholen. Členkou RN je od května 2003.

Milan Plch – Belmondo
Organizátor, moderátor a publicista, člen folkové sekce Akademie populární hudby, redaktor rubriky Táborový oheň ve F&C, v jeho webové i tištěné verzi, kdysi jeden z pořadatelů trampské literární soutěže Trapsavec a spoluautor a moderátor programů brněnské Ozvěny. Belmondo je dramaturgem a administrátorem soutěže. Členem RN je od května 2003.

Brigita Vidimská – Kytka
Publicistka a moderátorka převážně na Rádiu Folk. V Notování se Kytka uplatňuje především v soutěžních večerech jako organizátorka a inspicientka. V ostatním čase často zajišťuje Cimburovi zázemí pro jeho převážně domácí práci pro soutěž. Členkou RN je od května 2003.
 
Petr Vohnout – Balík
Perkusionista – člen legendárních Máků, který časem prorostl i do jiných hudebních formací. Nositel hrdého indiánského jména Fčela Fšech Port, organizátor desítky let prorůstající celou TFC scénou. Radou Notování prorostl v průběhu let 2012 a 13, všichni její členové ho ale znali již dávno před tím. Přesné datum jeho přijetí neexistuje.

Martin Rous
– čestný člen RN
Písničkář a vynikající kytarista, který, po čtvrt století věnovaném rocku, začal v roce 2004 vystupovat i na folkové scéně. V roce 2006 vítěz III. ročníku Notování, jehož byl už před tím, a dodnes je, jedním z nejvěrnějších příznivců. Roku 2007 opustil rockovou scénu a v roce 2009 získal prestižní cenu Krtka. Čestné členství v RN mu bylo nabídnuto v létě téhož roku a vyhlášeno při Notování 5. 11. 2009.
 
Karel Vidimský – Cimbura – od září 2021 emeritní člen RN
Organizártor, moderátor a publicista, dramatutg hostí Notování, autor loga Notování, v dobách minulých dramaturg Klubu Polská 2. Cimbura byl, spolu s Oldou Dolejšem, účastníkem prenatálního stádia Notování v letech 2000 až 2003, kdy ještě nebylo soutěží. Členem RN je od května 2003.