Kudy do Music City

Adresa: Ocelářská 937/39, Praha 9 – Vysočany 190 00

GPS souřadnice: 50°6’22.75″N; 14°29’39.8″E

Cesta hromadnou dopravou:

Z obecně nejdostupnější MHD se nejblíže k Music City dostanete metrem B, vystoupíte-li ve stanici Českomoravská. Ze vstupní haly se dáte směrem k O2 Aréně, před kterou zahnete doleva. Cihlově hnědou budovu MUSIC CITY budete už mít na dohled!

Cesta autem:

Vzhledem k tomu, že pojedete z různých míst, bude nejlepší, necháte-li si vyhledat cestu do MUSIC CITY plánovačem trasy, který je součástí plánku.

Parkování:

Auto lze zaparkovat přímo před budovou MUSIC CITY, ale nevylučujeme ani možnost využít dvoupodlažního podzemního parkoviště Galerie HARFA (1.600 parkovacích míst zdarma) vedle nedaleké O2 Arény. Situaci s parkováním může částečně zkomplikovat pouze důležitý hokejový zápas, koncert některé z hvězd světové hudební scény nebo jiná masová záležitost v O2 Aréně.

Sál, kde Notování probíhá najdete v patře budovy firmy MUSIC CITY, která obchoduje elektrickými a akustickými kytarami, bicími nástroji a perkusemi, klasickými hudebními nástroji, zvukovou a světelnou technikou, vybavením pro DJ´s a home recording a veškerým příslušenstvím. Tato firma je hlavním partnerem soutěže Notování.

Přímo do sálu se dostanete po schodišti za vchodem na dlouhé straně budovy. Tento vchod bude otevřen od 18 hodin. Přijdete-li dříve, musíte ke schodišti projít prodejnou MUSIC CITY v přízemí. Vchody jsou bezbariérové a bezbariérový přístup až do patra značeného jako 2. je zajištěn výtahem vedle schodiště.

Music City banner