(3. prosince 2020 a 15. března 2021)

Po mnoha odkladech souvisejících s celosvětovou pandemií chřipky byla Randa Notování v prosinci 2020 nucena uzavřít XVII. ročník soutěže a určit vítěze propočtem diváckého bodování písní ze základních a semifinálových kol s použitím obvyklého Plch-Rogalewiczova vzorce.

V tomto propočtu zvítězili v diváckém hodnocení JANA RYCHTEROVÁ & SPOL.  (tj. Radim Linhart a Michal Žára). Zbývajících pět finalistů XVII. ročníku Notování, tj. písničkářka Eva BLONDÝNA Suková a skupiny HŘÍCH, MANON, MONOPÓL a POSLEDNÍ VAGÓN (řazeno abecedně) se rozhodnutím Rady Notování dělí rovnou měrou o 2. až 6. místo.

Cenu za diváky nejvýše ohodnocenou píseň ročníku Za dveřmi (hudba Richard Biegel a Ondřej Berka, text Richard Biegel) získala skupina MANON.

V propočtu hodnocení Rady Notování v základních a semifinálových kolech
zvítězila opět formace JANA RYCHTEROVÁ & spol., která se tak stává absolutním vítězem XVII. ročníku Notování.

Vítězná formace i ostatní finalisté budou za svoji účast v Notování odměněni jako každý rok, jen cesty předávání cen jsou letos poněkud klikaté. O tom, jak se vinou výše psané pandemie dostaly ke svým držitelům přineseme samostatný článek až je budou mít všichni pod střechou.

Zprávu, zda a jakou formou proběhne XVIII. ročník Notování (2021/2022) zde můžete očekávat jen co Radě Notování umožní vládní PES, aby se sešla a vydala o tom rozhodnutí. Dosud doručené přihlášky zůstávají v platnosti.

Děkujeme vám za pochopení celé mimořádné situace!
Rada  Notování