^Nahoru

logo

Hámoť klikněte Zde

 Nejbližší program Notování:

1. semifinále XII. ročníku Notování - 5. března 2015 od 19:30

 Soutěží: pět semifinalistů - kteří zde zveřejníme po potvrzení jejich účasti 

Soutěží:  Martin Čarný - Krajková u Sokolova, Isara - Mladá Boleslav, Kabája - Jablonec nad Nisou, O.K.Mžik - Příbram, Rendez-fou - Jihlava

 Host: Kafedrála - Praha

 

 

 Děje se v Music City Clubu v Praze 9, kde vás rádi uvítáme.

Vstupné 100,- Kč. Děti do 150 cm a ZTP zdarma
Změna programu vyhrazena!

 

 Zajímá vás jak se přihlásit do Notování? Potřebný návod je zde!


 

 Hostem večera, který proběhl 5. února 2O15 byla vítězka XI. ročníku Saša Niklíčková z Mladé Boleslavi

 

Divácké hlasování:

6.  místo Martin Hejnák - Kladno 14 bodů
5.  místo Mandril - Nejdek 23 body
4.  místo PHF 31 bod
3.  místo Dopočtu - Plzeň 38 bodů

2. místo

Choroši - Střední čechy 57 bodů, z toho po 15 bodech za písně Pátek odpoledne a Alice na 5. až 6. místě mezi písničkami večera
1. místo Michal Willie Sedláček 
& Eva Trnková - Plzeň

84 body, z toho po 19 bodech za písně Domovina a Všem nám čas běží na 3. až 4. místě a po 23 bodech za písně Leila a Gipsy na 1. až 2. místě mezi písničkami večera

Divácké preferenční hlasy:

  Michal Willie Sedláček & Eva Trnková 14
  Choroši 8
  PHF 2
  Dopočtu 1

 

Propočet výsledků diváckého hodnocení určil semifinalisty XII. ročníku

následující formace seřazené dle abecedního pořádku:

Anna D - Vrkoslavice u Jablonce nad Nisou, Choroši - Střední Čechy, Isara - Mladá Boleslav, Kabája - Jablonec nad Nisou, LoukaBand - Střední Čechy, Nautica - Jablonec nad Nisou, O. K. Mžik - Příbram, P. E. S. - Františkovy Lázně a Michal Willie Sedláček & Eva Trnková - Plzeň

 

Propočet výsledků hodnocení Radou Notování určil semifinalisty XII. ročníku

následující formace seřazené dle abecedního pořádku:

Zdenek Barták & Jan Adamčík - Praha, Martin Čarný - Krajková u Sokolova, DUŠAN je tu JAKODOMA - Ústí nad Labem, Petr Kovač & přátelé z GML - Brno, Rendez-fou - Jihlava a Quaoar – Praha

 

Náhradníky za semifinalisty, kteří by museli svoji účast odříci

Rada Notování stanovila tyto formace seřazené dle abecedního pořádku:

Entuziasté - Přerov, Marod - Ostrava a Past – Plzeň

Copyrigcht © 2013 NOTOVÁNÍ