IV. ročník

Výsledky finále IV. ročníku Notování 7. 6. 2007

Divácké hlasování:1. až 2. místoskupina Přelet M. S. (Blovice)24 hlasy1. až 2. místoskupina Bodlo (Chodov u Karlových Varů)24 hlasy3. místoskupina Epy de Mye (Jižní Čechy)22 hlasy4. místoduo Jakub Kořínek & Katka Misíková (Praha + Plzeň)19 hlasů5. místopísničkářka...

Výsledky 3. semifinále IV. ročníku Notování 3. 5. 2007

Divácké hlasování:1. místo - postupovéskupina Epy de Mye (Jižní Čechy)122 body (s písničkami Ženy mužů na 1. místě a Nad ránem na 3. místě mezi písničkami)2. místoskupina Netřísk (Chodov u Karlových Varů)118 bodů (s písničkami Marjánka na 2. místě a Puzzle na 4. až 7....

Výsledky 2. semifinále IV. ročníku Notování 5. 4. 2007

Divácké hlasování:1. místo - postupovéskupina Bodlo (Chodov u Karlových Varů)56 bodů (s písničkou Rebelka Manto Mavrojenisová na 1. místě mezi písničkami)2. místoskupina Kámen úrazu (Praha)53 body (s písničkami Bída s nouzí, Noční vlak a Chtěl bych na 2. až 4. místě...

Výsledky 1. semifinále IV. ročníku Notování 1. 3. 2007

Divácké hlasování:1. místo - postupovépísničkář Jirka Řehulka (Rosovice u Dobříše)93 body (s písničkami Že to až zebe na 1. místě a Přijď za mnou, děvče na 5. až 6. místě mezi písničkami)2. místoskupina OldaCrz (Praha)92 body (s písničkou V nekonečnu na 2. až 3. místě...

Výsledky 5. základního kola IV. ročníku Notování 7. 1. 2007

Divácké hlasování:1. místo - postupovéskupina Přelet M. S. (Blovice)59 bodů (s písničkami Žába na 1. místě, Až se někdy na 2. až 4. místě a Žárlím na 5. místě mezi písničkami)2. místoskupina Hudbanda (Prčanice)56 bodů (s písničkou Prstem po mapách na 2. až 4. místě...

Výsledky 3. základního kola IV. ročníku Notování 2. 11. 2006

Divácké hlasování:1. místo - postupovépísničkář Michal Vaněk (Nový Bor)57 bodů, (s písničkami Počítání oveček na 2. až 3. místě a Pod horou klíč na 4. až 5. místě mezi písničkami)2. místopísničkář Netřísk (Chodov u Karlových Varů)51 bod (s písničkami Chvíle půlnoční...

Výsledky 1. základního kola IV. ročníku Notování 7. 9. 2006

Divácké hlasování:1. místo  - postupovéduo Pospolu (Praha)142 bodů (s písničkami Svíčička na 1. místě, Deštivá na 3. místě a Souboj na 4. a 5. místě mezi písničkami)2. místoskupina Kámen úrazu (Praha)126 bodů (s písničkami Cikánská na 2. místě a Vlak jel dál na 4. a...

Kalendář

Žádná plánovaná událost

 

hp-bandzone-logo